Перший у новому році прийом громадян відбувся у Володимира Пепеля

Новини
👁 124

Сьогодні, 17 січня, відбувся особистий прийом громадян заступника міського голови Володимира Пепеля. На зустріч заздалегідь записалися херсонці з п’ятьма питаннями.

На прийомі були присутні також в.о. директора департаменту міського господарства Віталій Лисенко, Яна Дика – начальниця управління обліку, розподілу та приватизації житла,  представники Дніпровського та Корабельного районів, директор КП “Міськсвітло” Олександр Ткач, інші.

Разом із керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету розглянули індивідуальні та колективні звернення містян. 

Так, серед індивідуальних, було питання чоловіка – вимушеного переселенця, стосовно виділення йому додаткової кімнати у гуртожитку. Яна Дика зазначила, що у чоловіка є заборгованість за кімнату у розмірі 3 тис 38 гривень. Володимир Пепель запропонував чоловікові надати квитанцію про сплату заборгованості разом з іншими документами, які розгляне житлова комісія. Потім питання винесуть на розгляд виконавчого комітету ХМР.

Колективне звернення стосувалося неправочинних дій членів правління ОСББ, які мали комерцію на першому поверсі ОСББ по вул. Університетській. Мешканці скаржаться на порушення правил благоустрою, незаконного встановлення паркану та відсутність у підприємців укладених договорів на вивезення сміття, відтак, одного контейнера, розміщеного біля будинку, не достатньо. Володимир Пепель зауважив: мешканці ОСББ є співвласниками будинку, тож на загальних зборах мають піднімати питання правочинності дій будь-кого з членів правління. Разом з тим, протягом тижня представники Дніпровського району та інспекції з благоустрою виїдуть за адресою, перевірять правочинність встановленого паркану, наявність договорів на вивезення ТПВ. У разі виявлення порушень складуть відповідні акти з приписом. Коли договори будуть укладень – біля будинку розмістять додаткові контейнери.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Пепель здійснює особистий прийом громадян у 1 та 3 понеділки місяця у малому залі з 13.00 до 15.00. Попередній запис за номером телефону 49-03-14.

Вам також може сподобатися

Водоканал розпочав дезінфекцію резервуарів чистої води
Перехрестя Університетської-Миру тимчасово без світлофорного регулювання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X