Перша заступниця начальника Херсонської МВА Наталя Чехута долучилася до круглого столу “Забезпечення водопостачання в Україні в умовах війни: реагування, відновлення та стійкість”

Новини
👁 44

Перша заступниця начальника Херсонської міської військової адміністрації Наталя Чехута долучилася до круглого столу “Забезпечення водопостачання в Україні в умовах війни: реагування, відновлення та стійкість”. 

Ключовими питаннями при обговоренні стали проблеми водопостачання, відновлення доступу населення до води та її якості. 

“Метою заходу було стимулювання багатостороннього обговорення ситуації з водопостачанням та реалізацією права на доступ до якісної води в Україні в умовах військового конфлікту”, – зазначила Наталя Чехута. 

Участь у заході також взяли ключові зацікавлені сторони, включаючи представників профільних державних органів (відповідних міністерств та спеціалізованих агенцій), донорів і гуманітарних організацій.

Учасники працювали над виявленням потреб і викликів у сфері реагування в надзвичайних ситуаціях, а також обговорювали політику і плани у напрямку відновлення водопостачання, оцінки наявних ресурсів та механізмів фінансування. 

Організаторами круглого столу стали Консорціум недержавних гуманітарних організацій “ДОСТУП”, очолюваний чеською організацією “Людина в біді”, який реалізує проєкт “Надання багатогалузевої гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню” за кошти Європейського Союзу.

Вам також може сподобатися

На маршрутах міста працюють 92 одиниці транспорту
Херсонка виборола перше місце на Кубку Варшави з боксу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X