Перевірки тривають: сьогодні дізнавалися, як працює громадський транспорт за маршрутом № 25

Новини
👁 821

28 липня начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку міської ради Марина Віркун та начальниця відділу транспорту Марина Плотнікова перевіряли роботу громадського транспорту за маршрутом № 25. Маршрут, що курсує від площі Дубинди до села Молодіжне й у зворотному напрямку, обслуговується КП «Херсонкомунтрансервіс”.

За словами Марини Плотнікової, через численні скарги на роботу маршруту № 25 від жителів села Молодіжне, його включили до графіка перевірок одним із перших.

У ході перевірки встановлено, що замість шести автобусів на маршрут вийшло лише два.

Як зазначає заступник директора з експлуатації КП «Херсонкомунтрансервіс»  ХМР Дмитро Мірошник, причини цього економічні: незадовільний технічний стан автобусів, низька заробітна плата у водіїв (близько 7-8 тис. грн) та відсутність пасажирів, особливо у денний час.

«Ми не маємо змоги забезпечити належну роботу маршруту з декількох причин: перша – це дефіцит кваліфікованих водіїв із відкритими категоріями, потім – незадовільний стан доріг, що призводить до частого виведення з ладу автобусів та вимушеної зупинки на ремонт. Окрім цього, він нерентабельний, адже протяжність маршруту – 22 км, а вартість проїзду всього 6 гривень. При відсутності пасажирів маршрут зазнає збитків», – пояснює начальниця відділу експлуатації КП «Херсонкомунтрансервіс» Марина Іванова.

Задля полегшення відкриття водіями категорії «D» (тобто, право керувати автобусами, призначеними для перевезення пасажирів місткістю понад 16 осіб, ), КП «Херсонкомунтрансервіс» уклав договір з автошколою «Світлофор» про надання таких послуг.

А рентабельним маршрут стане, як вважає Марина Іванова, коли вартість проїзду буде 10-12 гривень, адже на ціноутворення впливає вартість запчастин, витратних матеріалів та пального. Стосовно останнього: на запитання до одного з водіїв стосовно середніх витрат пального на один оборотний рейс, він відповіді не мав.

За дорученням Марини Віркун, для зручності мешканців громади на зупинках розмістять графік руху маршруту міського сполучення № 25, що зобов’яже водіїв дотримуватися розкладу.

Перевірка відбулась відповідно до графіку планових перевірок міських маршрутів, затвердженого управлінням транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Херсонської міської ради.

Коментар начальниці управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Херсонської міської ради Марини Віркун за результатами перевірки.

Вам також може сподобатися

Чистоту й порядок у “зелених зонах” міста забезпечує КП “Парки Херсона”
У Херсоні можливі перебої у роботі вуличного освітлення!

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X