Перевірки автоперевізників у Херсоні продовжуються

НовиниСоціальна сфера
👁 188


Сьогодні робочий день “транспортників” почався о 04:30. До 07:30 працівники управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку департаменту міського господарства міської ради спільно з комунальною установою «Диспетчерська служба автоматизованого контролю за роботою транспорту» Херсонської міської ради та Управління патрульної поліції в Херсонській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України здійснили виїзні позапланові перевірки автоперевізника ФОП А.В. Присяжного. Перевірка проводилася за місцем знаходження матеріально-технічної бази перевізника під час випуску транспортних засобів на лінію, в ході яких перевіряли технічний та санітарний стан автобусів, наявність необхідної візуальної інформації для пасажирів та необхідної документації у водіїв для здійснення пасажирських перевезень.
На маршрут №38 «сел. Кіндійка – вул. Генерала Алмазова» виїхало 4 автобуси замість 12 необхідних, про що Управлінням складено відповідний акт та буде направлено претензію ФОП А.В. Присяжний про порушення умов договору.

Інспекторами Управління патрульної поліції в Херсонській області складено адміністративні матеріали на водія міського автобусного маршруту №38 за ст.125 КУпАП («Інші порушення правил дорожнього руху») та на відповідальну особу автоперевізника (механіка) за ст.128 КУпАП («Випуск на лінію транспортних засобів, технічний стан яких не відповідає встановленим вимогам або без необхідних документів, передбачених законодавством»).

Вам також може сподобатися

Роботи, які КП “Херсонміськсвітло” виконувало на мережах 9 вересня
COVID-19: 79 херсонців захворіли, 106 – одужали

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X