Педагогів запрошують взяти участь в онлайн-флешмобі до Дня безпечного Інтернету

Новини
👁 71

Управління освіти запрошує педагогічних працівників закладів освіти міста взяти участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі до Дня безпечного Інтернету, який проводитиметься в рамках співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України.

У рамках заходу, який відбудеться 8 лютого 2022 року з 14:00 до 15:00, буде реєструватися рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education.

Усі інструкції, матеріали, а також форма зворотного зв’язку в разі запитань чи уточнень опубліковані на вебсайті за покликанням.

Під час заходу будуть презентовані можливості цифрових інструментів Google Workspace for Education, «Посібник із безпеки дітей в Інтернеті». Також учасники виконають вправи у віртуальних кімнатах, отримають рекомендації щодо обережності та відповідальності під час роботи в Інтернеті, дізнаються як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки, отримають підготовлений кейс для впровадження в освітній діяльності.

Вам також може сподобатися

Із сьогоднішнього дня у міському транспорті почали діяти нові тарифи на проїзд
COVID-19 підтвердили ще у 432 херсонців

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X