Паралімпіада стартувала: національну збірну на спортивній арені очолювала херсонка Єлізавета Мерешко

Новини
👁 366

У День незалежності України у Токіо розпочалися XVI літні Паралімпійські ігри. На головній спортивній арені відбулась хода атлетів-паралімпійців. Очолювали національну збірну України прапороносці – багаторазові чемпіони з плавання Віктор Смирнов та херсонська спортсменка Єлізавета Мерешко.

Триватиме паралімпіада 12 днів, протягом яких представники 168 країн світу будуть змагатися у 22 видах спорту за 540 комплектів нагород. Наша національна  збірна, у складі якої 143 спортсмени, бере участь у паралімпіаді всьоме. У складі збірної 2 спортсменки з Херсона: чемпіонка Європи з легкої атлетики з паралімпійських видів спорту, легкоатлетка Яна Лебєдєва, та багаторазова чемпіонка, призерка Літніх Паралімпійських ігор, майстер спорту України міжнародного класу, плавчиня Єлізавета Мерешко.

Сьогодні, 25 серпня, 23 українських спортсмена братимуть участь у 3 видах спорту: 11 українських плавців змагатимуться за 8 із 26 комплектів нагород. Ранкова програма з плавання розпочнеться о 9 годині. Фінальні змагання з плавання – о 17 годині. 5 українських спортсменів-фехтувальників змагатимуться за 3 комплекти нагород (шабля чоловіки, клас А, шабля жінки, клас А та В) із 4 можливих, початок відбіркових о 9-00, фінали розпочнуться о 17-30. Решта 7 спортсменів з настільного тенісу змагатимуться у відбіркових змаганнях (ігри у підгрупах).

Дивіз національної паралімпійської збірної команди України: «Ваша підтримка – наша перемога!». Підтримаємо наших!

Вам також може сподобатися

До Дня Незалежності херсонців відзначили державними нагородами
В Олешківському районі відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X