Особистий прийом громадян здійснив 25 серпня міський голова Ігор Колихаєв

НовиниСоціальна сфера
👁 253

На особистий прийом до міського голови Ігоря Колихаєва зі скаргами на роботу інспекції з контролю за благоустроєм звернувся місцевий мешканець. За його словами, інспекція не повною мірою відреагувала на надані ним звернення. Перше звернення стосувалося демонтажу різноколірних бетонних «олівців», встановлених без дозвільних документів по вул. Морській; друге питання стосувалося демонтажу мангалу перед будівлею ресторану по вул. Вишневій і відновленню тротуару, третє – піддашок блакитної будівлі по вул. Маяковського може становити загрозу для людей, тож його потрібно зрізати.

За словами начальниці інспекції Олени Мазур, херсонець звернувся до інспекції близько 10 днів тому з проханням демонтувати «олівці» й скласти на власника протокол. Інспектори викликали поліцію, написали заяву для пошуку власника декоративного паркану. Оскільки поліції особу власника встановити не вдалося, декоративний паркан визнається безхазяйним і питання його демонтажу виноситься на найближчий виконком.

Стосовно мангала й тротуару ситуація наступна: інспекція здійснила перевірку і виявила, що мангал встановлений без дозвільних документів. Власникам зробили припис, вони мангал демонтували. Тепер потрібно привести до ладу 70 м тротуару, тож інспекція готує припис й вимагатиме його відновлення.

Для роботи з піддашком за третім зверненням, знову ж таки, потрібно встановити власника. Якщо власник не знайдеться – інспекція сама вирішуватиме, яким чином виступаючі частини зрізати. Тож, за словами начальниці інспекції з контролю за благоустроєм, звернення опрацьовуються, але не все вирішується швидко, оскільки рухатися потрібно у межах правового поля.

Окремо херсонець звернув увагу на роботу маршруту №48. За його словами, маршрут обслуговується незадовільно. Присутній на зустрічі представник компанії-перевізника зауважив, що щоденно транспорт ходить з інтервалом у 25 хв, на свята та у вихідні дні інтервали ще більші. Причиною цього називає нерентабельність маршруту, у зв’язку з чим маршрут уже закривався й пів року не обслуговувався, але на прохання херсонців його роботу відновили, хоча для перевізника він збитковий. Ігор Колихаєв дав завдання в.о. заступника міського голови Юрію Стельмашенко та начальниці управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Марині Віркун переглянути маршрутну мережу і прокласти її таким чином, щоб вона була вигідна і перевізнику і пасажирам. На запитання міського голови, коли громадськість зможе побачити оновлену пропозицію стосовно транспортної мережі, Марина Віркун відповіла – вносяться останні корективи, у п’ятницю мережу викладуть для ознайомлення на сайті міської ради.

Довідково:

Прийом міського голови проводиться двічі на місяць, кожні першу та третю середу місяця, у малому залі, з 14.00 по 16.00. Попередній запис проводиться начальником відділу за зверненням громадян у 111 кабінеті.

Вам також може сподобатися

Суворовський район активно готується до опалювального сезону
26 серпня херсонські педпрацівники збираються на серпневу освітянську конференцію

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X