Оновлена адміністративна комісія розглянула 22 протоколи

Новини
👁 301

Сьогодні на засіданні оновлена адміністративна комісія при виконавчому комітеті Херсонської міської ради під головуванням в.о. заступника міського голови Сергія Циганка розглянула 22 протоколи, які були попередньо складені.

Значна частина протоколів стосувалася порушеннь правил благоустрою, зокрема, й розчищення прилеглої території біля магазинів від снігу та льоду.

«У разі негоди необхідно прибирати біля магазинів сніг, посипати доріжки пісчано-сольовою сумішшю та подбати про безпеку клієнтів повною мірою, аби містяни не падали та не травмувалися. Не забуваймо, що за прилеглу територію відповідальність несе бізнес», – зауважував під час засідання комісії Сергій Циганок.

Також було розглянуто протоколи, що були складені на фізичних осіб та підприємців за відсутність договорів про вивезення твердих побутових відходів, самостійне встановлення огорожі, встановлення торговельних лотків без дозвільних документів тощо.


У разі підтвердження фактів порушення – комісія накладала штрафи різного розміру відповідно до кожного окремого випадку.

Нагадуємо, що в лютому виконавчим комітетом було затверджено оновлений склад адміністративної комісії. Її очолив в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, директор департаменту правової політики та якості міської ради Сергій Циганок, заступником став начальник юридичного управління товариства з обмеженою відповідальністю «Світ-М» Роман Мєдвєдєв, відповідальним секретарем – головний спеціаліст сектора із взаємодії з правоохоронними органами, з питань регламенту департаменту правової політики та якості міської ради Оксана Слідзюк.

До складу комісії увійшли Оксана Д’якова, Тетяна Жакун, Михайло Жаров, Сергій Кондюрін, Наталія Мартинюк, Оксана Матусевич, Нонна Сіроштан, Андрій Ткаченко.

Вам також може сподобатися

Депутати «транспортної» комісії почали розгляд сесійних питань
Олену Мазур призначено т.в.о. начальника департамента міського господарства

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X