Олена Мазур провела першу розширену нараду з підпорядкованими підрозділами, КП та старостатами

Новини
👁 562

Т.в.о директора департаменту міського господарства міської ради Олена Мазур провела розширену нараду з керівниками підпорядкованих підрозділів та комунальних підприємств, а також старостами херсонських округів.

На початку наради Олена Мазур наголосила, що дає три місяці, аби діяльність галузі житлово-комунального господарства вийшла на новий рівень організації роботи. За її словами, комунальні служби мають працювати злагоджено та спільними зусиллями приносити позитивні результати для міста.

Відповідно до зазначеної позиції, керівниця департаменту міського господарства доручила представникам комунальних підприємств невідкладно надати їй на ознайомлення фінансові плани та плани розвитку підприємств на поточний рік.

Також Олена Мазур планує скоротити кількість переписки між комунальними службами та управліннями. На її думку, це забирає час, адже за деяких випадків, ефективніше миттєво зреагувати на телефонний дзвінок, ніж вести переписку.

Крім цього, очільниця департаменту внесла корективи в роботу КП «Херсонміськсвітло», зазначивши, що відтепер підприємство працюватиме за заздалегідь затвердженими планами, а не лише реагуючи на листи містян.

Серед іншого на нараді йшлося про обрізку дерев у Херсонській МТГ.

«Ми маємо направити усі можливі ресурси на здійснення обрізки дерев до 15 квітня, адже після зазначеної дати діятиме сезонна заборона, а повернутися до роботи буде можливим лише після 15 жовтня», – зауважила Олена Мазур.

Також представникам відповідних управлінь та комунальних підприємств надані доручення почати підготовку до боротьби з карантинними бур’янами, здійснити обхід територій парків, скверів з метою визначення об’ємів робіт, надати план вивозу стихійних сміттєзвалищ, підготувати візуалізовані проєкти реконструкції херсонської Набережної та Гідропарку, а також визначитися з технічними завданнями стосовно площ міста.

Вам також може сподобатися

У ДТП за участю маршрутки постраждали троє людей
На Херсонщині СБУ розпочинає контрдиверсійні навчання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X