Олександр Лук’яненко зустрівся з представниками проєкту “Надзвичайна кредитна програма для відновлення України”

Новини
👁 301

28 квітня заступник міського голови Олександр Лук’яненко зустрівся з представниками проєкту “Надзвичайна кредитна програма для відновлення України” (НКПВУ).

Проєкт реалізується в рамках Програми розвитку ООН в Україні.

Зауважимо, що НКПВУ реалізується на території Херсонщини з 2019 року. Фінансується вона за рахунок коштів Європейського Інвестиційного Банку та включає капітальний ремонт і реконструкцію об’єктів соціальної інфраструктури.

Наразі безпосередньо у Херсоні реалізується проєкт “Технічне переоснащення радіологічного відділення №2 КЗ “Херсонський обласний онкологічний диспансер”.

У ході ж робочої зустрічі Олександра Лук’яненка з представниками НКВПУ ПРООН обговорювали хід та нюанси реалізації цього проєкту, а також участь Херсона у другій фазі Проєкту (з 2022 року).

За дорученням міського голови Ігоря Колихаєва до участі у другій фазі розглядаються проєкти для реалізації у сферах міського транспорту, середньої освіти та забезпеченням житлом внутрішньо переміщених осіб.

Олександр Лук’яненко, зі свого боку, підкреслив: “Ми готові до плідної співпраці НКВПУ ПРООН і сподіваємося на велику кількість реалізованих проєктів”.

Вам також може сподобатися

Херсонські учні 5-10 класів навчатимуться дистанційно до 10 травня включно
Оголошення про продовження громадських слухань (обговорень)

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X