Олександр Лук’яненко взяв участь у роботі Громадської ради

Новини
👁 118

У роботі Громадської ради взяв участь заступник міського голови Олександр Лук’яненко.

Для обговорення були запропоновані теми з питань тимчасових споруд,  паркувальних місць та зелених зон у Херсоні.

Члени ради висловили свої пропозиції щодо вирішення проблем з організації роботи тимчасових споруд, проведення реєстрації зелених зон, переведення санітарних зон у статус скверів та парків.

З питання організації роботи тимчасових споруд Олександр Лук’яненко запропонував членам ради обговорити проект  «Порядку роботи виконавчих органів міської ради щодо укладання особистих строкових сервітутів для розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності у м. Херсоні».

Заступник міського голови запропонував членам Громадської ради надати пропозиції до даного документу. Олександр Лук‘яненко також розповів про бачення міським головою розвитку парків у місті. У першу чергу, буде проведена реконструкція парків Херсонська фортеця, Шевченківського, парку Слави та периметру площі міської ради. Її будуть проводити херсонські компанії, але запропоновані ними проєкти пройдуть обговорення.

«Це принципово для нас, щоб роботи виконували херсонські підприємства, вони краще знають і розуміють бажання херсонців», – зазначив Олександр Лук‘яненко.

Вам також може сподобатися

У Херсоні відзначили грамотами відомих волонтерок та матерів воїнів, що загинули
Про нагальне

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X