Заступник міського голови Оксана Рукавішнікова звітує про виконану роботу за період з 28 травня до 4 червня

Новини
👁 144

Звіт заступника міського голови Оксани Рукавішнікової про виконану роботу за період з 28 травня до 4 червня.

З фінансово-бюджетних питань
Здійснено фінансування видатків бюджету Херсонської міської територіальної громади в сумі 270,0 тис. грн для оплати капітального ремонту покрівлі в Херсонському навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня І-III ступенів» №33 та капітального ремонту санвузла корпусу № 6 в оздоровчому таборі ім. І. Голубця.
Опрацьовано проєкт договору фінансового лізингу між АБ «Укргазбанк» та КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» щодо передачі підприємству 30 міських автобусів ATAMAN A092H6. Проведено наради з представниками банку для узгодження умов договору фінансового лізингу.

Профінансовано поточний ремонт доріг у сумі 1 млн грн для підтримання транспортно-експлуатаційних якостей доріг шляхом усунення пошкоджень, що виникли в процесі експлуатації, та капітальний ремонт доріг у сумі 9,3 млн. грн для комплексного відновлення та підвищення транспортно-експлуатаційних характеристик автомобільних доріг.
Здійснено фінансування пільгових перевезень окремих категорій громадян водним та автомобільним транспортом до дачних ділянок, розташованих у складі територій Білозерської, Голопристанської та Олешківської територіальних громад. За першу половину травня 2021 року КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» компенсовано з бюджету 469,4 тис. грн.


Робота направлена на забезпечення ефективності використання коштів та майна міської територіальної громади

Проведено аналіз ефективності використання майна, фінансових ресурсів та інших активів КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона».
Здійснено підготовку до проведення аналізу КП «Ритуальна служба м. Херсона» та КП «Міське дорожнє управління».
Узгоджено результати аналізу ефективності використання майна, фінансових ресурсів та інших активів МКП «Херсонтеплоенерго» та проведено робочу нараду із заступниками міського голови щодо розробки рекомендацій.

З надання адміністративних послуг
Відділом адміністративних послуг зареєстровано 538 заяв на отримання адміністративної послуги, видано 534 результати розгляду попередньо поданих заяв, надано понад 700 консультацій суб’єктам звернення.
Розглянуто 211 заяв громадян та суб’єктів господарювання щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
Забезпечено роботу щодо прийому мешканців міста з питань оформлення довідок за місцем проживання, реєстрації та зняття з реєстрації.Так, протягом тижня здійснено реєстрацію місця поживання 154 осіб, знято з реєстрації місця проживання 313 осіб; видано 318 довідок про реєстрацію місця проживання особи; підготовлено та направлено 366 довідок та інформаційних відомостей на запити правоохоронних органів, судів, адвокатів, нотаріусів тощо.

Протягом 04-11.06.2021 заплановано:
Проведення аналізу ефективності використання майна, фінансових ресурсів та інших активів:
– МКП «ВУВКГ м. Херсона»,
– КП «Ритуальна служба м. Херсона»,
– КП «Міське дорожнє управління

Вам також може сподобатися

Керуючий справами Максим Кондратенко звітує про проведену за тиждень роботу
Позачергове засідання виконкому Херсонської міської ради 04.06.2021р.

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X