Охочих взяти участь у проєкті «Житлові приміщення для ВПО» просять зареєструватися

Новини
👁 209


Вчора, 28 квітня, Кабінет Міністрів України затвердив порядок надання пільгових іпотечних кредитів внутрішньо переміщеним особам коштом гранту у розмірі 25,5 млн євро, наданих Урядом Німеччини через Кредитну Установу для Відбудови (KfW).

Виконано одну з вирішальних умов для старту програми, яку реалізують Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, німецький банк KfW і Держмолодьжитло.

За цією програмою кредити внутрішньо переміщеним особам надаватимуться на термін до 20 років під 3% річних із розрахунку 63 кв. м загальної площі на сім’ю, виходячи з нормативної площі житла (21 кв. м загальної площі на особу і додатково 10,5 кв. м на сім’ю).

Об’єктами кредитування можуть бути квартира у багатоквартирному житловому будинку або одноквартирний житловий будинок за умови, що вони прийняті в експлуатацію не більш ніж 35 років тому чи реконструйовані не більш ніж 25 років тому.

Для участі у програмі буде сформовано окремий реєстр на базі чинних, які ведуть регіональні управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. При цьому громадяни, які вже включені до реєстрів для участі в інших програмах, не будуть виключені з них до моменту фактичного отримання кредиту.

Для забезпечення неупередженості й прозорості відбір учасників програми та весь хід реалізації проєкту відбуватиметься під контролем незалежного імплементаційного консультанта.Про повні умови та дату початку роботи програми буде повідомлено днями через офіційні джерела комунікації учасників проєкту.
З огляду на зазначене, звертаємось до всіх громадян, які мають бажання за підтримки Держави та Уряду Німеччини вирішити свої житлові проблеми ознайомитись з умовами участі в цьому проєкті та зареєструватись на офіційному Сайті Держмолодьжитла (http://www.khn.molod-kredit.gov.ua/).

Нагадуємо всім, що Херсонщина перебуває в теперішній час в обмеженнях через COVID, тому можливості особистого спілкування обмежені.

Додаткову інформацію можна отримати в Херсонському регіональному управлінні Держмолодьжитла за тел. 43-04-45 (контактна особа – Шорнік Ольга Борисівна).

Вам також може сподобатися

Оголошення про продовження громадських слухань (обговорень)
Важливий крок до початку реалізації проєкту «Житлові приміщення для ВПО»!

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X