Оголошено конкурс «Кращі інклюзивні практики України – 2023

Новини
👁 183

Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» оголошує конкурс «Кращі інклюзивні практики України – 2023».
✅Його мета популяризувати досягнення у сфері соціальної інклюзії, досвід подолання соціального відчуження, а також ініціювати соціальні майданчики для обміну досвідом, можливостей для просування нових ідей, сучасних тенденцій в області розвитку інклюзивних практик України.
🏆За результатами конкурсу буде визначено найкращих організаторів інклюзивних практик та створено збірник, у який увійдуть всі практики, які візьмуть участь у ньому.

📜Подія зацікавить заклади освіти, громадські організації, батьківські спільноти, творчі та спортивні колективи, які проводять інклюзивні заходи, створюють інклюзивні команди та реалізують інклюзивні проєкти.
✅Учасникам потрібно заповнити заявку за посиланням https://forms.gle/v26QqjN22MLfrzUw9

та надіслати фото-, відеоматеріали до 31 травня 2023 року на електронну адресу: [email protected]
❗Положення про конкурс додається. Додаткова інформація про конкурс на сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/Ukraine.bez.kordoniv

Вам також може сподобатися

Роз’яснення щодо виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі військовослужбовця або поліцейського в період дії воєнного стану (інфографіка)
На території Херсонського району заборонено проводити днопоглиблювальні роботи

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X