Оголошення щодо створення робочої групи з формування комплексного плану просторового розвитку ХМТГ

Новини
👁 78

Оголошено про створення робочої групи з формування завдань на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Херсонської міської громади та вимог до персонального складу.

З метою забезпечення сталого розвитку Херсонської міської територіальної громади, визначення планувальних рішень щодо перспективного використання всієї території громади начальником Херсонської міської військової адміністрації Херсонського району Херсонської області видано розпорядження від 5.03.2024 №150-р “Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Херсонської міської територіальної громади”. Замовником розробки комплексного плану визначений департамент містобудування, архітектури та земельних ресурсів Херсонської міської ради (далі – Департамент).

Для проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдань на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Херсонської міської громади (далі – Комплексний план) відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 1.09.2021  № 926 “Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації” Департаменту доручено створити тимчасовий консультативно-дорадчий орган виконавчого комітету міської ради − робочу групу.

До робочої групи, яка забезпечить проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завданнь для розроблення Комплексного плану, входять представники міської ради та її виконавчих органів, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших зацікавлених сторін.

Вимоги до персонального складу робочої групи як тимчасового консультативно-дорадчого органу, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдань на розроблення Комплексного плану та строки приймання заявок на участь у робочій групі:

1. У складі робочої групи має бути не менш п’яти осіб і не більш 21 особи з непарною кількістю членів (у складі  представників міської ради та її виконавчих органів, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін);

2. У робочій групі частка членів, які представляють міську раду та виконавчий комітет міської ради, не повинна перевищувати половину складу плюс одна особа;                                                                                                                                                

  3. У персональному складі робочої групи обов’язково повинен бути один представник від кожного з населених пунктів, розташованих на території громади, який не є співробітником виконавчого органу (допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл та селищ Херсонської територіальної громади).

 Заявки на участь у робочій групі приймаються Департаментом (електронна адреса:  [email protected] з позначкою “Робоча група”. Телефон для довідок: +38 095 287 04 89) протягом 10 робочих днів з дня публікації цього оголошення.

Вам також може сподобатися

Понад 1 500 родин Комишанського старостату отримали гігієнічні набори від UNICEF
У лікарні ім. Є.Є. Карабелеша Херсонської міської ради відкрили кабінет психологічного розвантаження медичного персоналу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X