Оголошення про громадське обговорення проєкту Плану відновлення та розвитку Херсонської міської територіальної громади

Новини
👁 359

Херсонська міська територіальна громада за підтримки Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні» розроблений в рамках Стратегічного партнерства VNG International з Міністерством закордонних справ Нідерландів, який фінансується Міністерством закордонних справ Нідерландів та впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Нідерландів VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України, розробляє План відновлення та розвитку Херсонської міської територіальної громади на період до 2027 року.

Важливим етапом розробки та імплементації Плану відновлення та розвитку Херсонської міської територіальної громади на період до 2027 року є проведення громадських обговорень проєкту цього Плану серед усіх зацікавлених сторін.

Запрошуємо мешканців громади, представників суб’єктів підприємницької діяльності, органів влади, громадських організацій, установ і організацій взяти участь у громадських обговореннях та надати свої пропозиції щодо будь-яких складових цього проєкту Плану.

У додатку 1 до Плану відновлення та розвитку Херсонської міської територіальної громади наведено каталог проєктів, спрямованих на досягнення конкретних цілей відновлення та розвитку у відповідності до “дерева цілей”.

Під час громадських обговорень також можна додатково надати проектні ідеї у вигляді проектних карток для включення у склад Каталогу проєктів Плану.

Свої думки та пропозиції можна надати електронним листом на адресу:

[email protected]

з приміткою «До Плану відновлення та розвитку громади».

Для отримання організаційних консультацій можна звернутись до секретаря робочої групи  Тетяни Банщикової через додаток WhatsApp за номером телефона: +380508485122

Якщо у Вас виникли запитання по змісту проєкту Плану, звертайтесь, будь ласка, до експерта VNG International:

Євген Овчаренко, 0507669666

Це оголошення, електронна форма проєкту Плану відновлення та розвитку та інформація щодо цієї ініціативи, розміщені на мережевих ресурсах Херсонської громади за посиланням:

Вам також може сподобатися

У Херсоні тривають роботи з вивозу сміття
За минулу добу від обстрілів російської армії у Херсонській громаді загинула одна людина

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X