Очільниця транспортного управління Херсонської міськради розповіла про роботу комунального транспорту

Новини
👁 89

Керівниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Департаменту міського господарства Херсонської міської ради Марина Віркун в ефірі медіаплатформи «Вгору» повідомила про особливості роботи комунального транспорту Херсона.

Зокрема йшлося про те, що зараз на міських маршрутах працює близько 80 одиниць транспорту, хоча до окупації міський парк налічував 297 транспортних засобів. Багато комунальних автобусів було вивезено з міста окупантами, а тролейбуси не працюють через пошкодження контактної лінії.

Очільниця управління повідомила, що комунальний транспорт забезпечує надання послуг майже на всіх міських маршрутах та працює з 7:00 до 17:30. Унаслідок постійних ворожих обстрілів критична ситуація склалася з роботою приватних перевізників у напрямку мікрорайону Корабел. Якщо місто зможе збільшити кількість автобусів, у планах залучення комунального транспорту на ці маршрути.

Марина Віркун також зазначила, що інтервал руху зазвичай складає 15-20 хвилин, але залежить від оперативної ситуації в місті та кількості транспорту на маршрутах, яка, в свою чергу, залежить від проблем наявності паливно-мастильних матеріалів, запчастин для ремонту транспортних засобів тощо. Інтервал також збільшується після 15:00 через значне зменшення пасажиропотоку. Управління попри брак кадрів намагатиметься забезпечити оптимальний графік та інформування жителів Херсона про розклад руху комунального транспорту.

Вам також може сподобатися

Комунальні підприємства продовжують прибирати вулиці Херсона
Херсонці можуть скористатися програмою Доступні ліки

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X