Обмеження та вакцинація: Херсон готується до викликів “червоної” зони

Новини
👁 1K

З 00.00 годин 15 жовтня 2021 року Херсонщина переходить до “червоної” зони епідемічної небезпеки.

Яка ситуація у Херсоні – розповів під час прес-конференції 13 жовтня виконуючий обов’язки заступника міського голови Роман Головня.

За його словами, у місті ситуація із захворюваністю на COVID-19 доволі серйозна.

– Наразі лікарні ім.Тропіних та Карабелеша заповнені на 90%, тому розглядається питання розгортання додаткових ліжок у шпиталі ветеранів війни та у лікарні міста Олешки. У пацієнтів, які перебувають у лікарнях, спостерігається тяжкий перебіг захворювання. На всій території України відчутний дефіцит кисню, що значно ускладнює допомогу хворим. Разом з адміністрацією області вирішується питання прямих поставок кисню автоцистернами від заводів на територію Херсонщини. На сьогодні кисню вистачить до понеділка. А також розглядається питання відкриття кисневого складу, що значно пришвидшить поставки містом. – розповів Роман Головня.

У Херсоні, через введення “червоної” зони, у пунктах вакцинації спостерігаються черги. Проте поспішаємо всіх заспокоїти – вакцини наявні у достатній кількості.

Загальними правилами карантинних обмежень червоної зони забороняється:

  • робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос,
  • робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,
  • робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,
  • робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,
  • проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,
  • робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

Обмеження червоного рівня не будуть застосовуватися за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів), працівників та організаторів масових заходів, у тому числі релігійних, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, розважальних закладів, ТРЦ, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів та басейнів “зеленого” COVID-сертифікату.  У “жовтому” сертифікаті міститься інформація про перше щеплення, у “зеленому” – про повний курс.

У “червоній” зоні дозволяється робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів. У громадських місцях обов’язкове носіння маски та дотримання дистанції в 1,5 м. У громадському транспорті займаються лише пасажирські місця.

Про карантинні обмеження “червоної” зони попереджені й усі перевізники у Херсоні. Про це повідомила начальниця херсонського міського управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Марина Віркун.

– Був наказ по управлінню щодо дотримання всіх карантинних норм, обов’язкове носіння масок та перевезення пасажирів тільки на сидячих місцях – це визначено постановою Кабінету міністрів. Ми всіх про це попередили., – сказала Марина Віркун.

Напередодні, 12 жовтня, управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку разом з патрульною поліцією перевірили, як це працює, скільки людей заходять у громадський транспорт, чи дотримуються карантину.

– Були зауваження до людей, не всі погоджуються, але багато розуміють необхідність карантину. – зазначила Марина Віркун.

Окрім цього, у херсонському громадському транспорті будуть додатково розміщувати інформацію щодо місць вакцинації та щодо карантинних обмежень.

Ми закликаємо херсонців вакцинуватися – наразі це єдиний спосіб уберегти себе від тяжкого перебігу хвороби!

Для отримання додаткової та більш детальної інформації щодо вакцинації звертайтеся за телефонами пунктів щеплень на базі лікарень міста:

Назва закладу охорони здоров’яТелефони пунктів щеплень
КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»0504364585, 0504364583, 0504364582, 0504364581
КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних»0506026076, 0958131861, 0951029250
КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського»(0552)318355

Також у місті працюють центри вакцинації населення у вказані дні за адресами:

Розташування центру вакцинації населенняГрафік роботи
м. Херсон вул. Залаегерсег, 18 ЗАТ «ТРЦ «Фабрика»  10.00-17.00 четвер, п’ятниця, субота, неділя
просп. 200 років Херсона, 25 поліклініка № 3 КНП “Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша”09.00-14.00 понеділок-п’ятниця 10.00-17.00 субота, неділя  
вул.Комарова, 2 поліклініка № 1 КНП “Херсонська міська клінічна лікарня ім.А.і О.Тропіних”09.00-14.00 понеділок-п’ятниця 10.00-17.00 субота, неділя  

Вам також може сподобатися

У міськраді обговорили допомогу дітям із діабетом
В Статуті Херсона закріплені революційні для України норми, які нещодавно зареєстрували у Міністерстві юстиції України

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X