Об’єкти соціальної сфери міста на 100% готові до опалювального сезону

Новини
👁 115


Сьогодні відбулося чергове засідання комісії з підготовки господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період під головуванням заступника міського голови Володимира Пепеля. У засіданні взяли участь представники підприємств теплопостачання, районних у місті рад, закладів соціальної сфери, старостатів.

Заступник міського голови Володимир Пепель проконтролював підготовку до опалювального сезону. Під час засідання стало відомо, що технічно готові до зими 100% закладів освіти (74 дитячих садки та 72 школи), 100% закладів охорони здоров’я (35 об’єктів), 100% закладів культури (52 об’єкти).

Про підготовку до опалювального сезону відзвітували теплопостачальники. Зокрема, АТ «Херсонська ТЕЦ» підготувала 100% теплових мереж, всі 35 теплопунктів та виконала необхідні роботи з підготовки обладнання станції.

ПП «Херсонтеплогенерація» підготувала всі котельні та теплові мережі. ДП «Теплотехсервіс» також відзвітувало про стовідсоткову готовність.

МКП «Херсонтеплоенерго» здало за актами готовності 83% котелень, 97% теплопунктів та 98% теплових мереж.

Також на комісії підіймалися питання заключення договорів щодо постачання газу, утеплення будівель, підготовки техніки, утеплення колодязів, забезпечення міської територіальної громади піщано-сольовою сумішшю тощо.

Вам також може сподобатися

Троє студентів ХДАЕУ отримуватимуть стипендії Президента України
Постійна комісія з питань землекористування розглянула більше 50 сесійних питань

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X