Нижньодніпровський національний природний парк включать до інвестиційного паспорта Херсонської МТГ

Новини
👁 286

Сьогодні відбулася зустріч директорки департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради Ірини Ніколаєвої із завідувачем сектору досліджень Національного інституту стратегічних досліджень Таврійського регіону і Криму в місті Херсоні, головою ради підприємців при Херсонському міському голові Олександром Максименком та представниками Нижньодніпровського національного природного парку.

Однією з причин зустрічі стала необхідність розробки туристично-рекреаційного блоку у Стратегії розвитку Херсонської МТГ: обговорення перспектив, можливостей, ризиків, позитивних сторін.

Також обговорювали можливість включення Нижньодніпровського національного природного парку до інвестиційного паспорта Херсонської МТГ.

Територія зазначеного парку є однією з найцінніших природних заплавно-літоральних комплексів в Європі. Територія нижнього Дніпра вже визнана всім світом, вона належить до Рамсарських угідь – це водно-болотні угіддя, які мають важливе значення для збереження дикої природи. Пониззя Дніпра також належить до ІВА-території, важливої для збереження птахів. Має міжнародний статус як територія, важлива для збереження риб.

Як зазначає Ірина Ніколаєва,  міська рада не може не співпрацювати з керівництвом Нижньодніпровського національного природного парку, адже Херсон знаходиться на воді, і ми маємо розуміти свої можливості, потенціал, ресурси та больові точки.

Крім цього, працювали над питаннями взаємодії влади та бізнесу, не лише у спільній підготовці Стратегії і формуванні інвестиційного паспорту, а й в контексті реалізації реальних програм, що втілюватимуть у місті наступні 10 років.

Завідувач сектору досліджень Національного інституту стратегічних досліджень Таврійського регіону і Криму в місті Херсоні, голова ради підприємців при Херсонському міському голові Олександр Максименко резюмував зустріч, зазначивши:

«Я задоволений, що прийшла нова команда, яка концептуально підходить до справи і залучає досвід інших регіонів та країн, а також намагається об’єднати навколо себе зусилля усіх суб’єктів, що знаходяться на території громади: владу, бізнес, громадськість, експертів. Наша прибережна зона має такі ж особливості, як і багато Чорноморських та Придністровських держав. Це стосується логістики, рекреації, туризму, демографічних факторів. Тож, навіщо створювати свого велосипеда, якщо ми можемо залучитися підтримкою і досвідом інших країн».

За його словами, спільними зусиллями вийде створити Стратегію, в якій будуть міститися відповіді на питання по різним напрямкам розвитку та існування міста Херсона.

Також Олександр Максименко сподівається, що  наразі влада зверне увагу на розвиток виробництва і промисловості, як первинної базової моделі отримання коштів до бюджету.

Вам також може сподобатися

Херсонський міський голова отримав Почесну відзнаку «За заслуги перед Херсонщиною»
Ігор Колихаєв почав об’їзд старостинських округів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X