“Новорічна мрія”: маленьких херсонців запрошують взяти участь у творчому конкурсі

Новини
👁 260

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді разом з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерством у справах ветеранів України та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України» проводять Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «НОВОРІЧНА МРІЯ».

Учасники конкурсу:

  • діти – внутрішньо переміщених осіб (віком від 7 до 18 років);
  • діти учасників АТО/ООС (віком від 7 до 18 років);
  • діти, які постійно мешкають на території проведення АТО/ООС (віком від 7 до 18 років).

Номінації:

Молодша група (від 7 до 10 років);

Середня група (від 11 до 14 років);

Старша група (від 15 до 18 років).

Вимоги до робіт та їх доставка.

Організаційний комітет не обмежує техніку виконання конкурсних робіт (малюнки, HandMade «ХендМейд» вироби, графічні зображення тощо). Конкурсна робота (у відсканованому форматі чи сфотографована уформаті JPEG) разом із заявкою із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви номінації, назви конкурсної роботи та короткого (1-2 речення) описання зображеного на малюнку подається до Організаційного комітету, шляхом направлення відповідного листа на електронну адресу: [email protected] (обов’язково зазначити в темі листа –«Конкурс») до 20 грудня 2021 року включно.

За бажанням конкурсант разом з роботою може надіслати на зазначену електронну адресу відео до 1 хвилини з власною розповіддю на тему: «Моя новорічна мрія». Це відео буде використане при створенні загального відео сюжету про конкурс та демонструватиметься під час виставки робіт.

Кожен учасник може подати для участі в Конкурсі не більше 3 конкурсних робіт. Конкурсні роботи не повинні порушувати авторські права інших осіб.

Вам також може сподобатися

Депутати «архітектурної» комісії проти надання дозволу на розміщення перевалочного пункту дизпалива в центрі міста
Які роботи виконує Херсонський Водоканал 15 грудня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X