Нові знаки на залізничному вокзалі наводять лад у сфері перевезень

НовиниСоціальна сфера
👁 330

Нещодавно у Херсоні біля залізничного вокзалу з’явилися нові знаки. Причину їх встановлення пояснив в.о. заступника міського голови Юрій Стельмашенко:

– Херсонська міська рада та облдержадміністрація розробили схему руху, в якій забороняється паркування автобусів міжміського перевезення на паркомісцях біля залізничного вокзалу. Є закон України, що регламентує діяльність перевізників, які повинні відправлятися у рейси зі спеціалізованих автостанцій. Паркувальні місця для цього не підходять, але деякі підприємці намагалися там облаштувати свій бізнес і відправляти з них пасажирів. Тому на так званому ринку пасажирських перевезень ми навели лад.

В.о. заступника міського голови зауважив, що люди, які прибувають у Херсон та подорожують до морського узбережжя області, мають бути у безпеці, тож міська рада та обласна адміністрація діяли спільно:

– У ситуацію втрутилася обласна державна адміністрація, ми зі свого боку, хоча це питання більш обласної адміністрації, адже контроль за міжміськими перевезеннями за областю. Але безпека людей – понад усе! Тому встановили знаки, а відправлення автобусів зараз відбувається з автостанції «Південь».

Міжміські пасажирські перевезення контролює облдержадміністрація. Місто контролює паркувальні майданчики: комунальне підприємство укладає договори на обслуговування паркувальних майданчиків з орендарями та операторами.

Фото: Гривна

Вам також може сподобатися

Перелік об’єктів освітлення, які станом на 18.05.2021 не знаходяться та не передаються на баланс КП “Херсонміськсвітло”
Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Кондратенко надає звіт про виконану за тиждень роботу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X