Нові можливості від ЮНІСЕФ та EPAM для молоді з інвалідністю

Новини
👁 404

Херсонський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  інформує про те, що IT-компанія EPAM спільно з ЮНІСЕФ оголошують набір на інноваційну навчальну програму DevOps для молоді з інвалідністю. Учасники, які успішно пройдуть навчання, отримають можливість працювати в EPAM.

DevOps – це перспективний напрям у IT, який дає змогу працювати віддалено й бути конкурентоспроможним на міжнародному ринку праці. Більше про професію DevOps-інженер тут.

Що важливо знати про цей курс?

 1. Інклюзивний підхід. Підхід до навчання та професійного розвитку ЮНІСЕФ і EPAM є інклюзивним. Учасники від громад будуть навчатися у загальній групі з іншими відібраними учасниками.
 2. Додаткова менторська та мовна підтримка. Розуміючи, що в нашому суспільстві є багато обмежень для людей с інвалідністю, ми пропонуємо додаткову підтримку учасникам. Так, під час навчання ми надаватимемо регулярну методичну та менторську підтримку, залишатимемося в контакті з учасниками й надамо можливість відвідати курси з англійської мови.

Вимоги до кандидатів:

 • Бажання розвиватися, опанувати нову професію, інвестувати час і зусилля у навчання, щоб стати IT спеціалістом.
 • Вік від 18 років.
 • Базовий рівень англійської А2+ (pre-Intermediate) та вище – читати, говорити на базові теми (наприклад, розповісти про себе або про те, чому саме обрали курс в EPAM, або чому зацікавило розвиватися в IT), розуміти прості запитання.
 • Базові технічні знання:
 • Linux OS – базове розуміння принципу використання операційної системи.
 • Networking – базове розуміння принципу роботи комп’ютерних мереж, моделі OSI, TCP/IP, routing, а також найпопулярніших мережевих протоколів та сервісів.
 • Public/Private clouds – базове розуміння хмарних технологій.
 • CI/CD – базове розуміння неперервної інтеграції та розгортання програмного забезпечення, інструменти (Jenkins, TeamCity, …), репозиторії (GIT, SVN).
 • Готовність  вкладати час у онлайн навчання протягом 6 місяців (заняття відбуватимуться 2-3 рази на тиждень і триватимуть по 2-3 години).
 • Важливо, щоб учасник/ця мав/ла змогу навчатися онлайн – аналізувати візуальні матеріали (читати, прослуховувати та переглядати відео), виконувати домашні завдання (набирати текст), говорити (заїкання або повільне мовлення НЕ є перешкодою для участі).

Етапи відбору

 1. Залишити заявку про бажання приєднатися до курсу. Для цього залишіть свої контактні дані у короткому опитувальнику за посиланням. Звертаємо увагу, це НЕ реєстрація на курс, а лише заявка про бажання взяти участь, деталі реєстрації – нижче.
  1. Вебінар “запитання-відповіді” з потенційними учасниками. Ми вирішили організувати онлайн-зустріч, під час якої представники ЮНІСЕФ та ЕРАМ зможуть дати відповіді на всі запитання, які у вас виникнуть про процес відбору та навчання. Вона відбудеться 27 вересня. Точний час і посилання на онлайн-зустріч повідомимо згодом.
  1. Відбір учасників:
   1. Реєстрація на курс. Реєстрація буде відкрита на початку жовтня і триватиме 3 тижні. Посилання на реєстрацію надішлемо згодом.
   1. Технічний тест і усна співбесіда. Щоб підготуватися до технічного тесту варто ознайомитися з темами, що вказані у вимогах до кандидатів “Базові технічні знання”. Співбесіда проводиться, щоб дізнатися про мотивацію учасника.
  1. Навчальний курс:
   1. I етап. Триватиме 3 місяці, заняття займатимуть орієнтовно 10 годин на тиждень, плюс домашні завдання.
  1. ІІ етап. Триватиме 1 місяць, заняття займатимуть 20 годин на тиждень, плюс домашні завдання. Конкурсний відбір на наступний етап (випускна робота і співбесіда).
  1. ІІІ етап. Триватиме 2 місяці, заняття займатимуть 20 годин на тиждень та домашні завдання, підготовка відбуватиметься за більш спеціалізованою програмою. За результатами стажування, найкращі студенти зможуть приєднатися до команди EPAM.

Додаткові заходи

Вебінар з громадами. Вінвідбудеться на тижні з 6 по 10 вересня. На вебінарі ми пояснимо детальніше особливості відбору і участі у навчальній програмі, перспективи для молодих людей та відповімо на ваші запитання.

Вам також може сподобатися

Французька компанія працює над розробкою Плану сталої міської мобільності Херсона
Під час комісії “ЖКГ” обговорювали підготовку міста до опалювального періоду

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X