“Нехай Бог береже нас і наше прекрасне місто, адже найчудеснішим вважається місто, в якому людина щаслива!”: з Медовим Спасом херсонців привітав міський голова

НовиниСоціальна сфера
👁 980

14 серпня християни східного обряду відзначають перше з трьох літніх свят на честь Спасителя: Перший або Медовий Спас, інша назва – Маковія. Медовим свято називають тому, що на цей час припадає збір з вуликів меду. А Маковія – на честь пам’яті семи мучеників Маккавеїв, які зі своєю матір’ю та учителем у 166 році до нашої ери прийняли мученицьку смерть за віру в Бога. Назва утворилася через схожість імені й назви – Маккавей та мак, який дозріває у середині серпня.

Міський голова Ігор Колихаєв привітав містян, що сповідують християнство східного обряду зі святом.
Сьогодні, кажуть, не можна злитися й висловлювати поганих побажань – мовляв, все це повернеться у примноженному розмірі. Упевнений, що цього не потрібно робити в будь-який день, а не тільки в Медовий Спас, з яким я всіх нас сьогодні і вітаю!
Нехай Бог береже нас і наше прекрасне місто, всім сім’ям пошле благословення, мир і достаток, а в кожне серце – нескінченну любов. Бажаю, щоб кожен знайшов у Херсоні те, чого прагне, адже найчудеснішим вважається місто, в якому людина Щаслива!
З любов’ю до Херсона. З вірою в вас!”
, – написав на своїй сторінці у Фейсбук Ігор Колихаєв.

Вам також може сподобатися

«Безпечне літо 2021»: у Херсоні райради проводять профілактичні заходи
Нагадуємо: Рух великовагових транспортних засобів дорогами Херсона обмежений

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X