Наталя Чехута відвідала Наддніпрянський старостат

Новини
👁 79

Побачити на власні очі та вирішити проблемні питання – з такою метою до Наддніпрянського старостинського округу завітала перший заступник начальника Херсонської міської військової адміністрації Наталя Чехута.

Так, за дорученням начальника ХМВА Романа Мрочка, безпосередньо поспілкувалася з населенням та з перших вуст дізналася, з якими труднощами зіштовхуються місцеві жителі.

Зокрема мешканці с. Інженерне звернулися з питаннями, які стосувалися водопостачання в селі та проблеми каналізації, а також заміни старих сміттєвих баків. Шляхи вирішення озвучених питань було обговорено одразу. По-перше – це впровадження технічного рішення щодо виключення з технологічного процесу водопостачання вежі, яка знаходиться в аварійному стані, шляхом встановлення нового насосно-силового обладнання та частотного перетворювача. По-друге – вирішується питання стосовно поломки насосно-силового обладнання каналізації для того, аби стоки прокачувалися в центральну каналізаційну систему. Окрім цього, вже проведена робота в с. Інженерне та с. Наддніпрянське із заміни старих сміттєвих баків на нові, а також їхню кількість буде збільшено – вже на цьому тижні будуть встановлені додаткові баки.

Також жителі сіл Молодіжне та Наддніпрянське звернулися з проханням змінити графік маршруту автобуса, що здійснює перевезення пасажирів. Вже на цьому тижні прохання мешканців буде виконано та маршрут буде змінено на більш зручний для всіх жителів.

Наталя Чехута відвідала амбулаторії загальної практики сімейної медицини в окрузі та поспілкувалася з персоналом. Обговорили проблемні питання, що існують сьогодні в лікарських установах, ознайомилася із загальною ситуацією у закладах, а також з медичним обслуговуванням різних верств населення тощо.

Жителі с. Молодіжне звернулися з проханням організувати надання медичних послуг у них в селі. Наразі це питання на контролі та розглядаються всі шляхи вирішення запиту.

Перший заступник начальника ХМВА особисто оглянула місця ворожих обстрілів та пошкодження об’єктів інфраструктури й жилих будинків. Всі питання, які підіймалися під час спілкування – розглянуті, надано обґрунтовані відповіді. Питання, які потребують додаткового вивчення – взято на контроль.

Вам також може сподобатися

Працівники КП «Херсонміськсвітло» відновили повітряні лінії зовнішнього освітлення
У Херсоні роботи з прибирання територій та благоустрою міста тривають

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X