Нараду з керівництвом шкіл провели у Дніпровській райраді Херсона

Новини
👁 214

Наприкінці навчального року виконавчий комітет, служба у справах дітей Дніпровської районної у місті Херсоні ради провели підсумкову нараду із заступниками директорів з навчально-виховної роботи закладів середньої освіти. 

До участі, окрім освітян, були запрошені:

  • начальники обласної та міської служб у справах дітей Людмила Афанасьєва і Вікторія Зубенко;
  • старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Херсонській області В’ячеслав Грибко;
  • інспектор ювенальної превенції відділу №1 Херсонського районного управління поліції ГУНП в Херсонській області Авва Курасанова;
  • представники управління освіти та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Херсонської міської ради Анна Азєгова та Олена Тимошенко.

Проблеми, які обговорювалися під час зустрічі, і напрацювання алгоритму подальшої співпраці між інституціями стосувалися різних питань захисту прав та законних інтересів 10658 дітей, які навчаються  у 22 закладах середньої освіти, розташованих на території Дніпровського району. Це й відвідування навчання, формування здорових навичок і змістовний відпочинок, попередження бездоглядності та безпритульності, насильства щодо дітей, своєчасність та якість  повідомлень, що надходять до служби у справах дітей з навчальних закладів, дотримання термінів реагування на випадки насилля або жорстокого поводження, цькування у дитячому середовищі, проведення спільних рейдів за адресами сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, тощо.

Представники освітньої сфери зазначили певні зауваження до присутніх  представників інституцій, та побажання, які стосувалися конкретних випадків процесу захисту інтересів учнів. На завершення робочої зустрічі, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Лілія Лісовик подякувала освітянам за надійне волонтерське плече, яке щороку підставляють педагоги, діти, батьки всіх закладів середньої освіти, органу опіки та піклування під час благодійної акції «Від серця до серця», спрямованої на всебічну підтримку дітей, чиї сім’ї опинилися у складних життєвих обставинах.

Вам також може сподобатися

Херсон продовжує співпрацю з американським агентством міжнародного розвитку USAID
“Тренінг для тренерів”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X