Найкращий контроль за ремонтом доріг – з боку громади

Новини
👁 270

В цьому році за ініціативи Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва була змінена процедура прийому відремонтованих ділянок. Після висновку технагляду, на об’єкт виїжджає спеціальна група, до участі в якій запрошуються депутати, представники громадськості, ЗМІ, представники профільного управління. Протягом 5 днів опрацьовується зворотній зв’язок. І якщо зауважень до якості ремонту не буде – перераховуються кошти за виконані роботи.

Незважаючи на посилення контролю за роботою підрядників, питання до якості виконаного дорожнього ремонту лишаються.

Так, 6 жовтня, за дорученням Ігоря Колихаєва, в.о. заступника міського голови Юрій Стельмашенко провів термінову нараду з представниками підрядних організацій.

– До міського голови надійшла скарга від жителів міста стосовно перехрестя 200 років Херсона-Некрасова. Більше двох тижнів тому там провели фрезерування, проте досі немає нового покриття. А ми проговорювали, що нове покриття має з’являтися максимум за тиждень після фрезерування. Ми з депутатом міської ради Олександром Ложичевим виїжджали на місце. І скажу відверто – до якості ремонту є дуже багато питань. Я не хочу бути людиною, яка вас виправдовує. Або ви виконуєте вимоги міста, або ви не будете тут працювати, – звернувся до представників підрядних організацій Юрій Стельмашенко.

Керівник ТОВ “ЕПОХА”, яке і проводить ремонтні роботи на перехресті 200 років Херсона-Некрасова, Петро Ройтман запевнив, що затримка в роботі – технічна, вийшла з ладу техніка. Проте запчастини мають доставити з дня на день і до вихідних (9-10 жовтня) об’єкт має бути завершений.

– Ще раз нагадую, як будуть прийматись ремонтні роботи. Спочатку свій висновок надасть технагляд, потім його оцінить група з представників громадськості, депутатів, преси. Якщо питань не буде – підписується акт прийому робіт і перераховуються гроші. І хочу нагадати, що на поточний ремонт має бути гарантія 3 роки, на капітальний – від 5 років. Чому цьогоріч ми робимо поточний ремонт? Бо він не потребує розробки проєкту. Проте ми вже зараз працюємо над проєктами капітальних ремонтів, щоб вже з початку наступного року було оголошено тендери і почалися роботи, – зазначив Юрій Стельмашенко.

Вам також може сподобатися

Наталія Чорненька провела засідання комісії з питань захисту прав дитини
Троє студентів ХДАЕУ отримуватимуть стипендії Президента України

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X