Надаємо детальну інформацію щодо одного зі способів безкоштовної евакуації

Новини
👁 354

Шановні херсонці!

Наразі відбуваються систематичні масові ворожі обстріли міської територіальної громади. У зв’язку з тим, що більшість снарядів влучає у житлові будинки, радимо скористатися безкоштовною евакуацією, аби не ставити під загрозу власне життя та безпеку своїх рідних.

А також звертаємо вашу увагу, що служби швидкого реагування: рятувальники, лікарі, поліцейські – які вирушають на допомогу жителям територіальної громади, потрапляють під обстріли та стають ціллю ворожих атак.

Надаємо детальну інформацію щодо одного зі способів безкоштовної евакуації.👇

‼️ У Херсоні працює організація Helping to Leave, яка допомагає жителям Херсонщини безкоштовно евакуюватися до більш безпечних регіонів.

🚌Волонтери щодня вивозять людей автобусами з Херсона до Одеси. Рейс відбувається двічі на день – о 8:00 і 13:00 з автовокзалу на вул. Полковника Кедровського, д.1.

На автовокзалі потрібно бути за 1 годину до виїзду автобуса, щоб пройти перевірку документів. Ліміт по багажу — 2 сумки на особу.

▪Як потрапити на рейс❓

– напишіть у Telegram-бот Helping to Leave

– заповніть форму

– зателефонуйте за номером: +380931776458

Тим, хто записався на автобус, відправять відповідне смс із підтвердженням часу виїзду та номера автобуса. Запис на рейс означає, що ви забронювали за собою місце.

Якщо немає зв’язку, то можна прийти у штаб на вул. Лавреньова, 7 та записатися на евакуацію там.

Важливо:

✅ “Helping to Leave” надає допомогу із підвозу маломобільних пасажирів до транспорту. Після того, як ми одержимо заявку, оператор зв’яжеться з вами, щоб з’ясувати деталі.

✅Ви можете залишити заявку на евакуацію близької людини, якщо вона не має зв’язку. Оператор зв’яжеться з пасажиром після заповнення форми.

✅Helping to Leave надає допомогу з оформленням виплат та розселенням евакуйованих до кінця війни.

Вам також може сподобатися

«Вільна»: у Херсоні розпочав роботу безпечний простір для жінок та дівчат
За минулу добу росіяни 10 разів обстріляли Херсонську громаду

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X