На засіданні постійної комісії з питань конкурентоспроможності розглянули 48 сесійних питань

Депутатська комісіяНовини
👁 285

Вчора на засіданні постійної комісії з питань конкурентоспроможності, сталого розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та торгівлі попередньо депутатирозглянули проєкти рішень, які будуть винесені на пленарне засідання VІІ сесії міської ради.

Члени комісії встигли вивчити питання, що стосуються медицини, освіти, капітального будівництва, транспорту, розвитку інфраструктури міста, соціальної сфери та безпеки.

Проголосували, зокрема, за включення до порядку денного наступних питань:

– Про внесення змін та доповнень до Міської цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки;

– Про хід виконання Міської програми розвитку електротранспорту в м.Херсоні на 2018-2032 роки у період 2019-2020 роки;

– Про затвердження міської програми «Здорове харчування для дітей» на 2021- 2025 роки;- Про затвердження Статуту комунального підприємства «Міське дорожнє управління» Херсонської міської ради у новій редакції.

– Про зміну назв закладів дошкільної освіти та затвердження їхніх статутів у новій редакції та інші.

Серед іншого депутати детально обговорили проєкт рішення “Про результати виконання Програми розвитку велосипедної інфраструктури у м.Херсоні на 2020 рік”.

Під час засідання начальник управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Марина Віркун прозвітувала, що минулого року за участі громадської організації «ВелоХерсон» було проведено такі заходи: «Велодень», «Велопарад дівчат», велопробіги. Також у місті Херсоні встановлено 20 велосипедних стійок біля залізничного вокзалу, на Набережній по просп. Ушакова, у Гідропарку, Покровському сквері по просп. Ушакова, 37, біля Дніпровської районної у м. Херсоні ради та 2 велоСТО біля районного відділу внутрішніх справ Суворовського району та торговельно-розважального центру «Променад-Плаза» у Таврійському мікрорайоні за кошти міжнародних організацій.

Загалом члени комісії розглянули 48 питань порядку денного VII сесії міської ради, що стосуються розвитку та життєдіяльності міста.

22

Вам також може сподобатися

Де Херсонводоканал проводить сьогодні роботи
У Великодній «чистий четвер» посадовці та депутати прибирали на бульварі Лесі Українки

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X