На вулицях Херсонської громади стане світліше

Новини
👁 202

Сьогодні, 9 липня, на нараді за участі міських комунальних підприємств, яку провів міський голова Ігор Колихаєв, розглянули питання зовнішнього освітлення вулиць міста.

Місто профінансувало придбання чергової партії освітлювальних ламп.

За словами керівника міського комунального підприємства МКП «Херсонміськсвітло» Андрія Балюка, їх почнуть установлювати вже з наступного тижня. Чергову партію придбаних ламп підприємство отримає сьогодні.

Також він повідомив, що з метою економії коштів місцевого бюджету МКП «Херсонміськсвітло» поступово здійснює заміну існуючих ламп на енергоефективні.

На сьогодні підприємство працює над розробкою паспортів ліній освітлення вулиць та світлофорів. Це дасть змогу розуміти скільки  є ліній, в якому вони стані, їх технічні характеристики.

За словами керівника МКП «Херсонміськсвітло», це полегшить роботу монтерів, адже їх фізичний виїзд на лінії перед початком ремонтних робіт буде не потрібний, бо всі технічні характеристики зазначені в паспортах. Також приведення до ладу технічної документації надасть можливість у подальшому планувати капітальні ремонти ліній зовнішнього освітлення в Херсонській об’єднаній територіальній громаді.

Міський голова Ігор Колихаєв надав доручення терміново завершити складання паспортів ліній освітлення вулиць та забезпечити освітлення перехресть вулиць потужними освітлювальними лампами.

Наразі освітлено проспект Текстильників, вулицю 33 Східну та вулицю Польову у селі Комишани.

Вам також може сподобатися

Площа херсонського полігону твердих побутових відходів має збільшитись до 40 га
Галина Лугова відвідала Степанівський округ

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X