На ТРК ВТВ плюс стартував масштабний дитячий проєкт “РОЗУМАХИ, ДО СПРАВИ!”

Новини
👁 221

Нещодавно на ТРК ВТВ плюс за підтримки Українського Культурного Фонду стартував масштабний дитячий культурно-соціальний проєкт: Телевізійне талант-шоу «РОЗУМАХИ, ДО СПРАВИ!», завдання якого показати, як можна змінювати місто власними зусиллями, продемонструвати якісно нові ідеї, допомогти молоді приєднатись до вирішення проблем міста та громади об’єднати мешканців та залучити місцевих жителів у вирішення проблем міста.

19 дитячих проєктів пройшли попередній відбір та готові позмагатися за першість, а також заявити про себе, ставши претендентом на перемогу в «Громадському бюджеті 2022»

Цього року, крім зйомок кастингів, півфіналу, фіналу, участі у репетиціях та інших заходах проєкту, передбачена велика навчальна програма з теоретичними і практичними тренінгами, індивідуальними заняттями із складання повноцінних бізнес-планів, розрахунку фінансової спроможності, тощо.

Діти, які пройдуть подібну школи, свідомо зменшуватимуть соціальну апатію в місті, а сам проєкт позитивно вплине на загальну культурно-соціальну атмосферу в регіоні.

Відомо, що у складі журі, яке судитиме конкурсантів, на будуть відомі та шановані в нашому місті люди, представники влади, бізнесу та піар-менеджменту.

Детальну інформацію щодо перебігу проєкту, його учасників та організаторів  можна отримати на фейсбук-сторінці талант-шоу за посиланням https://www.facebook.com/groups/2672255676336947

Вам також може сподобатися

Сьогодні відбулося засідання коордради з питань детінізації та легалізації зайнятості населення
В.о.заступника міського голови Роман Головня звітує про роботу, проведену за тиждень

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X