На «транспортній» комісії розповіли, коли Херсон отримає нові тролейбуси

Депутатська комісіяНовини
👁 1K

Сьогодні, 26 листопада відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань конкурентоспроможності, сталого розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та торгівлі, на якому депутати розглянули ряд сесійних питань та включили ще чотири проєкти рішення до розгляду на наступне пленарне засідання.

Розпочалась робота комісії з внесення змін до Міської програми розвитку електротранспорту в м. Херсоні на 2018-2032 роки та внесення змін та доповнень до програми розвитку міського пасажирського транспорту в м. Херсоні на 2018-2026 роки.

Як доповів голова комісії Юрій Стельмашенко, внесення змін до програм необхідно для того, щоб вже в цьому році Херсон отримав першу партію тролейбусів. Постачальники вже провели перемовини з німецькою стороною та дійшли згоди щодо постачання їм ходової частини для тролейбусів. Таким чином, машини Херсон має отримати згідно графіку.

Для цього міськрада повинна зробити передоплату, та виконати свої зобов’язання перед постачальником. Згідно з договором  ЄБРР сума оплати повинна становити  0,6%. Дані кошти в бюджеті є, але щоб провести платіж необхідно змінити код його призначення і внести зміни до програми. В свою чергу, німці до Нового Року надають машинокомплекти на п’ять тролейбусів, прибуття яких очікується 30 грудня цього року.

Заслухавши інформацію, дані питання були підтримані членами комісії одноголосно.   

Також Стельмашенко заявив, що на наступне засідання координаційної ради буде винесена пропозиція включити дані питання до порядку денного одинадцятої сесії міської ради.

Крім цього, заступником міського голови Сергієм Циганком було внесено пропозицію включити до розгляду наступної сесії міської ради питання Про затвердження статуту Дитячо-юнацької спортивної школи «Херсон» та Про закріплення права оперативного управління за комунальним закладом «Спортивний комбінат «Кристал» Херсонської міської ради будівель та споруд. Озвучену пропозицію депутати одноголосно.

Також депутатами підтримано питання внесення змін до програми містобудівної діяльності на території Херсонської територіальної громади.

Даний проєкт рішення підготовлений на основі того, що в дію вступив Закон України «Про внесення змін до діючих законодавчих актів України щодо планування використання земель» та з’явився новий вид документації – комплексний план просторового розвитку територіальних громад, який і буде являтись землевпорядною документацією. Тому з’явилась потреба внести зміни до програми, якою передбачається розробка комплексного плану територіальної громади на 2023 рік. Для розробки цього документу, необхідно зробити топозйомку територіальної громади, генеральний план селища Антонівки та внести зміни до генерального плану Комишанської селищної ради.

Вам також може сподобатися

У Херсоні вшанували жертв голодоморів
У Херсоні надали першу послугу мобільного адміністратора

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X