На території всієї Херсонської громади проведуть велике прибирання

Новини
👁 277

Про це повідомила т.в.о директора департаменту міського господарства міської ради Олена Мазур під час щотижневої розширеної наради з керівниками підпорядкованих підрозділів та комунальних підприємств, а також старостами херсонських округів.

– У суботу, 5 березня, на території всієї громади відбудеться велике прибирання. Працівники усіх управлінь, старостатів, комунальних підприємств, районних рад, ОСББ, керуючих компаній, навчальних і медичних закладів прибиратимуть відповідні території. Так за один день наше місто та приєднані території стануть набагато чистішими. Бо позиція Херсонського міського голови незмінна — територія нашої громади має бути чистою. – зазначила Олена Мазур.

Серед іншого на нараді йшлося про обрізку і ліквідацію аварійних дерев на території Херсонської міської громади.

– Ми маємо направити усі можливі ресурси на здійснення обрізки дерев до 15 квітня, адже після зазначеної дати діятиме сезонна заборона, а повернутися до роботи буде можливим лише після 15 жовтня. Також ми уже провели тендер на ліквідацію аварійних дерев, а їх більше тисячі. Також хочу наголосити, що усі акти виконаних робіт будуть підписані мною лише після того, як уся ця деревина буде обрахована., – зауважила Олена Мазур.

Окрему увагу під час наради приділили підготовчій роботі для реалізації ініціативи Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва з переходу на автономне опалення у багатоповерхових будинках. Наразі заплановані зустрічі із представниками Херсонрегіонгазу та Херсонобленерго, а також головами районних у місті Херсоні рад.

Також представникам відповідних управлінь та комунальних підприємств надані доручення почати підготовку до боротьби з карантинними бур’янами, підготувати візуалізовані проєкти реконструкції херсонської Набережної та Гідропарку, а також визначитися з технічними завданнями стосовно площ міста.

Вам також може сподобатися

На форумі «Безпечні та спроможні громади майбутнього» анонсували нововведення та можливості для регіонів
Засідання координаційної ради 22.02.2022

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X