На Текстильному відбулося родинне святкування Дня народження Херсона

НовиниСоціальна сфера
👁 404

У Дніпровському районі продовжуються святкові події, присвячені Дню народження міста.

16 вересня  День рідного міста святкувало селище Текстильне – місцевий окрайок, де живуть люди праці, що відроджували промисловість Херсона у 50-ті-60-ті роки минулого століття, а їх діти та внуки працюють на благо сучасного і майбутнього міста.

Ідея цього свята народилася у виконавчому комітеті Дніпровської районної у місті ради, яку  дієво підтримали директорка школи-родини №39 Ольга Маринчук та голова органу самоорганізації населення – квартального комітету Надія Римар. Готувалися заздалегідь: наводили благоустрій, профільний відділ виконкому тричі організував покіс трави, провели конкурс на звання «Будинок відповідального власника», суботник по очищенню прилеглих територій, діти готували виставку своїх осінніх поробок та творчі виступи.

Свято вийшло  по-справжньому родинним, бо творилося руками й душею його учасників. За підсумками конкурсу, персональну адресну табличку «Будинок відповідального власника» отримали Галина Миколаївна Слободяник (вул. 1 А. Тесленка, 39), Віктор Васильович Марухін (вул. Нечуя-Левицького, 55), Людмила Данилівна Струк (вул. Нечуя-Левицького, 53), Ганна Василівна Гузик (вул. 16-та Текстильна). Надзвичайно хвилюючим і неочікуваним для його учасників епізодом свята стало вшанування старожилів селища: за пропозиціями квартального комітету Подякою голови Дніпровської районної у місті Херсоні ради  відзначені за вагомий трудовий внесок у становлення та розвиток промисловості Херсону і селища Федір Іванович Сюра (83 роки), Пелагея Федосіївна Токарева (81 рік), Віктор Петрович Шаталов (89 років).

Безумовною окрасою святкування став виступ дитячого танцювального колективу школи, що недавно повернувся з перемогою у міжнародному конкурсі в Болгарії, яскраві дитячі поробки за осінніми мотивами.

Виконавчий комітет Дніпровської районної у місті Херсоні ради щиро вдячний директорці школи-родини пані Ользі Маринчук, педагогічному колективу та учням, голові квартального комітету пані Надії Римар та квартальним активістам за постійну співпрацю з органом місцевого самоврядування в реалізації соціальних проєктів зі створення комфортного середовища на території селища Текстильне. Нехай наш спільний дім розвивається і квітне – нашими прагненнями, нашою працею, нашими мріями, бо й ми, і Херсон того варті!

Вам також може сподобатися

Платформа онлайн-освіти в Україні Prometheus пропонує серію курсів «ОСББ: Абетка успіху»
До Дня міста у Херсоні триває генеральне прибирання парків та скверів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X