На сайті міськради з’явилася мапа магазинів Херсона

Новини
👁 4K

Відтепер на офіційному сайті міськради є мапа магазинів Херсона, що працюють. Завдяки допомозі містян, до яких звернулася міська влада й попросила допомогти з актуальною інформацією, тепер херсонці можуть слідкувати за магазинами міста онлайн. Особливо це актуально зараз, коли звичні способи зв’язку й пересування вулицями обмежені.

«Ми просили містян включитися в цю роботу не просто так. Міська влада робить все можливе для того, аби місто функціонувало й продовжувало створювати комфортні (наскільки це можливо) умови для херсонців навіть у такій складній ситуації, як зараз. Ми поставили завдання власникам магазинів, щоб вони відкрили свої об’єкти для містян в часи, коли, навпаки, людям як ніколи потрібні продукти та засоби першої необхідності. Повернулися до роботи підприємства, що випікають хліб. Місто працює. Вистояти ми зможемо лише завдяки нашим спільним позитивним діям», – зазначив міський голова Ігор Колихаєв. Користуватися мапою магазинів можна тут.

Просимо також дистрибьютерів звернутися до власників магазинів та наполягти на тому, аби вони відкрили свої заклади й почали торгівлю. Продукти в місті є!

Вам також може сподобатися

Нагадуємо: з 10 вечора до 6 ранку діє комендантська година
Евакуація антонівців почалась. Людей забирають трьома автобусами

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X