На розгляді «архітектурної» комісії були сесійні питання

НовиниСоціальна сфера
👁 186

У перший день осені відбулось позачергове засідання комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони історичного середовища. Позапланово комісія зібралася аби обговорити профільні питання, які розглядатимуться на сесії міської ради 3 вересня.

Особливу увагу приділили розгляду питання «Про затвердження змін та доповнень до переліку об’єктів, на яких доручається управлінню капітального будівництва міської ради виступати замовниками та виконувати роботи  з будівництва, реконструкцій та капітального ремонту в 2021 році».

У цьому проєкті рішення – розгляд 28 об’єктів. Не всі питання залишилися у проєкті – деякі відправлені на доопрацювання.

Залишили пункти, що стосуються фінансування ремонтно-реставраційних робіт фасаду та покрівлі житлових будинків по вул. Суворова, 2/15 та Суворова, 1/13, просп. Ушакова 12/2 – кожен по 285 тис. грн; питання будівництва бювету по вул. Шовкуненка, 68 – сума 65 тис. грн; капітальний ремонт житлового будинку по вул. Богуна, 93 з фінансуванням у 150 тис. грн; капітальний ремонт покрівлі поліклініки №3, проїзд Береговий, у сумі 150 тис. грн; ремонтно-реставраційні роботи фасаду та покрівлі будівлі Херсонської міської лікарні імені Карабелеша по посп. Ушакова, 22/1 з фінансуванням у сумі 285 тис. грн. На реконструкцію парку «Херсонська фортеця» передбачають 1,8 млн грн – 300 тис. виділили раніше. Підтримали збільшення обсягу фінансування Ландшафтного парку Таврійського мікрорайону на 2,2 млн грн та капітальний ремонт елементів благоустрою пішохідної зони по просп. Ушакова у межах вул. Гагаріна  та Української – 2, млн грн. Підтримали питання капітального ремонту приміщень адмінбудівлі по просп. Ушакова, 37 та реконструкції кінотеатру «Іскра» під ЦНАП. Також проголосували за збільшення обсягу фінансування будівництва каналізаційних мереж сел. Зеленівки з виділенням 1732,881 тис. грн та будівництво дитячого садка на території школи №18 в Антонівці.

 Також підтримали збільшення фінансування будівництва спортивного комплексу із плавальним басейном у Таврійському мікрорайоні 4-А.

Стосовно будівництва майданчиків зі штучним покриттям для спортивних ігор у гімназіях №1 та №3, питання перенаправили для розгляду освітньою комісією.

На комісії був присутній міський голова ігор Колихаєв, який вносив свої пропозиції до цього проєкту рішення.

Більшість питань комісією підтримані одноголосно, у тому числі міським головою, та заступником міського голови Олександром Лук’яненко

Резюмував роботу комісії депутат міської ради Олександр Ложичев:

Вам також може сподобатися

КП «Херсонміськсвітло» почало відновлювати зовнішнє освітлення на вулиці Миру
Херсонська гімназія №20 зібрала школярів на свято Першого дзвоника (ФОТО)

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X