На призначення житлової субсидії не впливають кошти, отримані за вакцинацію, – Мінсоцполітики

Новини
👁 81

Громадяни, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19, почали отримувати кошти у сумі 1 тисячі гривень за програмою «єПідтримка». У Мінсоцполітики повідомляють, що отримання зазначених коштів не впливає на право громадян одержувати житлову субсидію, а також не зменшує розмір житлової субсидії. Оскільки ця виплата є одноразовою, вона не враховується до сукупного доходу домогосподарства під час розрахунку розміру субсидії, що не позначиться на розмірі житлової субсидії у майбутніх періодах. Таким чином, щеплені громадяни можуть отримувати відповідні кошти без втрати права на субсидію або зменшення її розміру.

Нагадаємо, виплати можна отримати через шість банків: Monobank, «ПриватБанк», «Ощадбанк», «Укргазбанк», «Альфа Банк» та «А-банк».

Після оформлення картки у межах програми ” єПідтримка” кошти надійдуть впродовж 10 днів після подання заявки та проходження верифікації на відповідність критеріям програми. За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, купити квитки на залізничні та авіаперевезення по Україні, придбати книжки. Заступник керівника Офісу Глави держави Ростислав Шурма зазначив, що станом на 20 грудня виплачено близько 1,5 млрд грн. Українці витрачають отримані кошти на придбання книг, послуги закладів культури й театрів, більш ніж 80% платежів здійснюються онлайн. За його словами, програма розвиватиметься, найближчим часом буде доступна опція «ліки» для громадян України віком понад 60 років.

Вам також може сподобатися

Трансляція засідання конкурсної комісії з визначення програм, розроблених громадськими обєднаннями ветеранів
“Веселі дітлахи” із Сонячного взяли участь у Всеукраїнському конкурсі талантів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X