На постійній комісії депутати обговорили фінансовий стан МКП «Херсонтеплоенерго»

Новини
👁 206
Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою депутати встигнули розглянути всі питання, що виносилися на порядок денний.
Зокрема, підіймалося питання про постійне невиконання МКП «Херсонтеплоенерго» рекомендацій комісії надати всю необхідну документацію, що стосується фінансового стану підприємства.
У свою чергу представники підприємства звернули увагу депутатів на складну фінансову ситуацію, що склалася на «Херсонтеплоенерго».
Станом на 1 березня кредиторська заборгованість за товари, роботи та послуги там перевищила дебіторську. Окрім того, у підприємства існують зобов’язання по кредиту МБРР.
Було запропоновано створити робочу групу з цього питання та винести його на сесію міської ради, адже стан справ на підприємстві справді складний та має обговорюватись всім депутатським корпусом.
Члени комісії також погодилися з тим, що необхідно якнайшвидше прийняти рішення щодо наступних кроків подолання кризи на «Херсонтеплоенерго», аби місто встигло підготуватися до наступного опалювального сезону.

Вам також може сподобатися

Про Водоканал
Члени виконкому міськради на сьогоднішньому позачерговому засіданні проголосували за прийняття 24 рішень

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X