На площі Свободи “Херсон Community Хор” виконав Державний Гімн України

Новини
👁 388

Творча спільнота міста Херсона презентувала вІдеороботу, де містяни виконують Державний Гімн України. Відбулось це в рамках соціального мистецького проєкту під назвою “ТИ У МЕНЕ ЄДИНА”.

Ініціаторами проєкту є управління культури Херсонської міської ради та КЗ Спеціалізованої мистецької освіти ” Музична школа № 1″ Херсонської міської ради.

Проєкт реалізовано у тісній співпраці з Фондом громади міста Херсон “Захист” та ГО «А що зробив ти?» , за підтримки КЗ спеціалізованної мистецької освіти “Школи мистецтв № 1″ ХМР та КЗ Спеціалізованої мистецької освіти ” Музичної школи № 3″ ХМР, КЗ Спеціалізованої мистецької освіти ” Музичної школи № 4″ ХМР, Будинків культури селищ Комишани та Приозерного ХМР, Херсонського державного будинку художньої творчості, Херсонської державної морської академії, управління молоді і спорту Херсонської міської ради, Міжрегіонального відділу у Херсонській області, АР Крим та м.Севастополі Міністерства ветеранів України.

А після презентації “Херсон Community Хор” спільно з гостями свята наживо виконали гімн нашої держави.

Після цього вечір продовжили виступи творчих колективів міста та виступи запрошених гуртів з Одеси та Києва – Grace of Galsi та “Шабля”.

Вам також може сподобатися

Святковий заїзд юних велосипедистів відбувся у парку “Херсонська Фортеця”
У Комишанському окрузі відзначили День незалежності України

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X