На підприємця, який перекривав рух по вулиці Маяковського, склали адмінпротокол

Новини
👁 1K

Благоустрій міста – це справа кожного херсонця! Зручність, чистота, впорядкованість територій залежать не лише від комунальників, а й підприємців, мешканців будинків і просто перехожих.

Нещодавно до Департаменту економіки та інвестицій зі скаргою звернувся місцевий житель, який повідомив про порушення благоустрою та незручності, які воно створює для пішоходів на вулиці Маяковського, в районі приміської автостанції №2.

Спеціалісти відділу контролю із дотриманням законодавства управління економічної політики Департаменту оперативно відреагували на скаргу. І вже 20 жовтня в ході виїзного обстеження з’ясували ситуацію та розв’язати проблему. Виявилося, щоденні незручності на пішохідній доріжці по вул. Маяковського створює місцевий підприємець, який виносить на вулицю товари та перекриває ними рух.

На особу складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою територій населених пунктів» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Документ направлено на розгляд до адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.

Друзі, давайте поважати потреби та інтереси навколишніх, і не створювати перешкод один для одного. У разі, якщо цього аргументу недостатньо, мешканці міста завжди можуть звертатися до Департаменту.

Вам також може сподобатися

У Херсоні пройшла акція «Перша допомога -2021»
У Херсоні COVID-19 підтвердили у 36 дітей

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X