На першому засіданні обговорили план відновлення Херсонської громади в рамках проєкту VNG International

Новини
👁 314

На минулому тижні відбулося перше засідання робочої групи з розробки Плану відновлення та розвитку Херсонської міської територіальної громади в рамках Проєкту VNG International «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», який розроблений в рамках Стратегічного партнерства VNG International з Міністерством закордонних справ Нідерландів, фінансується Міністерством закордонних справ Нідерландів та впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Нідерландів VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України.

Засідання, вступними словами, відкрили голова Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко і керівниця проекту Інна Семененко.

На Першому засіданні представниця Асоціації міст України та експертка Проєкту з питань місцевого самоврядування VNG International, представили:

– Первинні матеріали до Профілю Херсонської міської територіальної громади;

– Звіт за результатами опитування мешканців громади Херсонської МТГ;

– Звіт за результатами опитування менеджерів державної та муніципальної сфери управління Херсонської МТГ;

– Звіт за результатами опитування представників бізнесу Херсонської МТГ.

Під час засідання експертом Проєкту з економічного розвитку VNG International проведене онлайн опитування (Mentimeter) присутніх членів робочої групи з визначення пріоритетів (стратегічних напрямів) відновлення та розвитку громади, та стратегічного бачення відновлення та розвитку громади.

За результатами засідання було напрацьовано ряд домовленостей:

–   проведення SWOT аналізу Херсонської МТГ.

–   розміщення в вільному доступі звітів: За результатами опитування мешканців громади та За результатами опитування представників бізнесу.

– розміщення в вільному доступі результатів опитування з визначення пріоритетів (стратегічних напрямів) відновлення та розвитку громади, та стратегічного бачення відновлення та розвитку громади.

Перше засідання робочої групи відбулося за участі менеджерів державної та муніципальної сфери управління, мешканців, представників бізнесу, представників громадськості та громадських організації Херсонської міської територіальної громади та представників Херсонської обласної військової адміністрації.

Пропозиції щодо визначення пріоритетів (стратегічних напрямів) відновлення та розвитку громади, а також стратегічного бачення відновлення та розвитку громади приймаються за електронною адресою – [email protected]

zvit_za_rezultatamy_opytuvannia_meshkantsi_khmth-3

Вам також може сподобатися

Африканська чума свиней: що необхідно знати!
З Херсона налагоджено евакуацію

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X