На Острові ввели в дію нову артезіанську свердловину

Новини
👁 383

У липні 2021 року на Острові була введена в дію артезіанська свердловина із питною водою відмінної якості. Разом із двома наявними свердловинами «Нафтогавань» та «Марії Фортус», які забезпечують водою весь мікрорайон, для мешканців буде працювати третя свердловина – «Гідропарк-1», що дозволить забезпечити стабільне водопостачання питною водою жителів Карантинного Острова та селища Нафтогавань, вирішить проблему зниженого тиску в мережі водопостачання в літні місяці.

Глибина нової свердловини – 60 м, потужність помпового обладнання – 25 куб/годину. Встановлено сучасну запірну арматуру, станцію автоматичного регулювання тиску з частотним перетворювачем, який підтримує постійний тиск у мережі незалежно від водорозбору.

«Проблема нестачі води на Острові завжди загострювалась у літні місяці, коли, крім побутових потреб, жителі використовували воду для поливу присадибних ділянок. Нова свердловина дозволить мешканцям отримувати безперебійну послугу водопостачання впродовж усього року», – зазначив начальник ВКГ «Корабел» Борис АНТИПОВ.

Вам також може сподобатися

Фахівці КП «ХКТС» навчалися технічному обслуговуванню нових «АТАМАНів»
Завтра у Комишанах відбудеться особистий виїзний прийом громадян посадовими особами міської ради

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X