На особистому прийомі Ігоря Колихаєва розбиралися зі справою 23-річної давнини

Новини
👁 303


На особистий прийом до міського голови Ігоря Колихаєва звернулась херсонка з проханням скасувати незаконне розпорядження про її звільнення. Справа стосується 1999 року, коли жінка працювала у міській раді. За словами заявниці, звільнили її тоді незаконно, в результаті чого вона недоотримує пенсію. До цього херсонка вже була на особистих прийомах заступників міського голови, але їхня пропозиція звертатися до суду (бо саме ця установа може визначити неправомірність дій колишніх чиновників) місцеву мешканку не влаштовує. І, тепер, на її думку, саме Ігор Колихаєв має вирішити цю «багаторічну несправедливість».
Юридичний департамент міськради наголошує: міський голова не може скасовувати рішення про звільнення датоване 1999 роком. Лише суд винесе постанову про правочинність чи хибність будь-якого рішення. І тільки після судової постанови міськрада має право вчиняти якісь дії.
«Завдання не з простих, чесно скажу. Але будемо намагатися щось вдіяти. Давайте зберемо всі документи, що є в наявності з цього питання, й спробуємо далі рухатися в напрямку вирішення проблеми щодо перерахування Вашої пенсії», – сказав Ігор Колихаєв.
Так, 76-річна заявниця має зібрати пакет документів і надати їх для вивчення юридичному відділу Херсонської міської ради. А бухгалтери виконкому розпорядженням міського голови в цей час проведуть внутрішній аудит, на основі якого можна буде сформувати довідку для суду.

Вам також може сподобатися

Оголошення, що вийшло у газеті Гривна-СВ 27.01.2022
До 1 липня 2022 року Херсон має отримати 15 нових тролейбусів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X