На міських очисних спорудах оновили обладнання

Новини
👁 329

На міських очисних спорудах каналізації запущено в дію первинний відстійник №7, модернізація якого, з повною заміною зношеного обладнання, тривала останні 4 місяці. Про це повідомляє Херсонводоканал.

Коштом інвестиційної складової тарифу фахівцями міських очисних споруд каналізації (МОС) було зроблено великий обсяг робіт з відновлення елементів вказаного відстійника (посилання).

Після пусконалагоджувальних робіт оновлена одиниця технологічного обладнання близько місяця працюватиме у тестовому режимі. Фахівці аналітичної лабораторії контролю якості стічних вод, які сумлінно стежать за результатами аналізів стоків, триматимуть на посиленому контролі показники на виході відстійника №7.

Відтепер на біологічне очищення будуть йти ретельніше очищені від домішок стоки, що знизить навантаження на помпове обладнання в наступних циклах техпроцесу.
«Стічні води на виході з МОС міста завжди відповідають всім нормативним показникам та без загрози для екологічного стану водойм повертаються у природне середовище», – зазначив головний інженер Водоканалу Олексій САВЧЕНКО.

Вам також може сподобатися

Де Херсонводоканал виконує роботи сьогодні
Херсонські дошкільнята вчаться сортувати сміття

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X