На “комунальній” комісії погодили Міську програму культурно-масових, мистецьких заходів

Новини
👁 159

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою депутати розглядали питання, що будуть виноситися на сесію міськради, та звернення громадян.

Серед іншого депутати погодили Міську програму культурно-масових, мистецьких заходів і підтримки заходів у рамках проведення міжнародних, всеукраїнських міських фестивалів і конкурсів на 2022 рік.


Зокрема, підтримали виділення коштів на проведення Книжкового фестивалю, Дня добровольця, конкурсу ім.М. Братана та друк книжки переможців цього конкурсу, а також передбачили фінансування культурних заходів у селищах Херсонської МТГ.

Також під час засідання депутати підтримали проєкт рішення «Про виконання окремих завдань адміністратора на старост», що дозволятиме старості сприяти жителям старостинського округу в підготовці документів, що подаються до органів місцевого самоврядування, а також у поданні цих документів.

Окрім того, було підтримано проєкт Програми економічного і соціального розвитку Херсонської міської територіальної громади на 2022 рік.

Нагадаємо, що ця Програма є ґрунтовним та змістовним документом, а її заходи охоплюють розвиток більшості галузей.

Загалом було розглянуто 39 сесійних питань.

Переглянути онлайн-трансляцію постійної комісії можна за посиланням.

Вам також може сподобатися

COVID-19 підтвердили ще у 10 херсонців
«Херсонтеплоенерго» ліквідувало аварію на тепломережах Шуменського

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X