На комісії з питань житлово-комунального господарства завершили розгляд сесійних питань

Депутатська комісіяНовини
👁 273

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою депутати завершили розгляд проєктів рішень, що пропонуються на розгляд VІІ сесії міської ради.

Зокрема, погодили питання «Про попередній розгляд проєкту рішення «Про зміни до бюджету Херсонської міської територіальної громади на 2021».

Серед іншого, у Доповненні до проєкту цього рішення було погоджено збільшення видатків (шляхом перерозподілу) на капітальний благоустрій — будівництво дитячих майданчиків у рамках Громадського бюджету 2020 року.
Зайшла на засіданні мова також про складну ситуацію із заборгованістю КП «Херсонтеплоенерго», для погашення якої перед Міністерством фінансів України щодо платежів за позиками погодили понад 26 млн грн.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Пепель, що був запрошений на засідання, зауважив, що якщо місто хоче брати участь в інших програмах фінансування, мусить належно платити за взятими колись зобов’язаннями.

Вам також може сподобатися

У Херсоні тимчасово буде відсутнє водопостачання на кількох вулицях
Упродовж вихідних коронавірус виявили ще у 219 херсонців

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X