На комісії конкурентоспроможності заслухали звіт про роботу департаменту економіки та інвестицій, обговорювали кадрові та сесійні питання

Депутатська комісіяНовини
👁 67

12 січня відбулось засідання постійної комісії з питань конкурентоспроможності, сталого розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та торгівлі під головуванням Юрія Стельмашенка. Відповідно до плану роботи, перше у новому році засідання розпочали зі знайомства з новопризначеним в.о. заступника міського голови В’ячеславом Білковським, що ознайомив присутніх зі своїм баченням розвитку транспортної галузі, яку буде курувати.

Секретар міської ради Галина Лугова мала запитання до присутньої на засіданні начальниці управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Марини Віркун стосовно стану маршрутного транспорту, що перевозить пасажирів. Марина Віркун запевнила, що кожного дня стан автобусів комунального підприємства «ХКТС» проходить технічну перевірку й підприємство намагається не допустити виникнення надзвичайних ситуацій. Стосовно ж стану пасажирського транспорту, який належить приватним перевізникам, В’ячеслав Білковський зауважив, що з ними проводиться робота, аби визначитися, з ким місто співпрацюватиме далі, оскільки однозначно мають бути забезпечені комфорт та безпека пасажирів.

Юрій Стельмашенко звернув увагу В’ячеслава Білковського на «велику китайську стіну із бігбордів», що розміщена на площі Ганнібала, й запропонував або відмовити у продовженні договорів оренди, або модернізувати місцезнаходження конструкцій, щоб привести до належного вигляду.

Ще одне кадрове питання, яке обговорювала комісія, стосувалося звільнення заступника міського голови Олександра Лук’яненка та призначення на цю посаду Анатолія Хоменка. Останній був присутній на засіданні комісії, запевнив у спільних з міським головою інтересах, що стосуються розбудови та процвітання Херсона й готовності над цими питаннями працювати.

Керуючий справами міськвиконкому Максим Кондратенко виніс на розгляд комісії питання стосовно передачі гуртожитку по вул. Шовкуненка, 60 на баланс Департаменту міського господарства. Комісія проголосувала «за».

Також підтримали питання передачі у постійне користування Центральній бібліотечній системі земельної ділянки у Комишанах.

Директорка Департаменту економіки та інвестицій Ірина Ніколаєва звітувала про проведену Департаментом роботу у 2021 році та плани на 2022 рік.

Детальніше можна дізнатися у записі прямої трансляції засідання:

Вам також може сподобатися

Ігор Колихаєв на засіданні АМУ: «Темп розвитку напряму залежить від державної підтримки нашого регіону»
Свято Різдва у дружньому колі – традиція, яка склалася серед активістів ветеранської організації Корабельного району міста Херсона

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X