На Хмельниччині малеча з Херсонщини готується до школи за унікальною методикою ЮНІСЕФ та МОН

Новини
👁 81

У Гончаренко-центрі Теофіполя запустили програму підготовки дошкільнят за допомоги унікального лялькового театру від ЮНІСЕФ. Команда простору використовує цю методику для адаптації і підтримки дітей із родин військових та переселенців, зокрема із Херсонської області.

Інтерактивний ляльковий театр «Іскорки Суперсил» був розроблений ЮНІСЕФ спільно з МОН України для розвитку комунікативних та соціальних навичок у дошкільнят. Мета проєкту – підтримка і навчання дітей віком від 3 до 6 років в умовах призупинення освітнього процесу в дитячих садочках через війну.

За цією методикою діти вивчають різноманітні теми, зокрема історію України. Усі заняття відбуваються в ігровому форматі та адаптовані під вік учасників, тож малеча швидко зацікавлюється новими знаннями.

«Нам розповідають багато цікавого про Україну, різні міста та області. Я навіть дізнався нове про рідне місто, чого раніше не чув. А ще нам кажуть, що в кожному з нас є своя суперсила. І я думаю, що моя суперсила – це любов до України» – ділиться 6-річний Сашко, який разом із родиною переїхав на Хмельниччину з тимчасово окупованої частини Херсонщини.

Крім того, у Теофіполі команда центру розширила можливості методики та використовує її не лише для розвитку емпатії, соціального та емоційного інтелекту, вміння правильно поводитись у громадських місцях, а й з метою патріотичного виховання, отримання базових для дошкільнят знань, а також для адаптації вимушених переселенців і підтримки дітей військових.

Вам також може сподобатися

Херсонські випускники вибороли для міста 2 місце у рейтингу обласних центрів за результатами НМТ 2023 року
Херсонці продовжують отримувати гумдопомогу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X