На Херсонщині все ще діють карантинні обмеження червоної зони

Новини
👁 428

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області щоденно, у тому числі протягом вихідних днів, здійснюють посилений моніторинг дотримання санітарного законодавства та карантинних обмежень суб’єктами господарювання.

За минулий тиждень, з 8 по 14 листопада, фахівцями Головного управління самостійно, а також у складі COVID-патрулів разом з представниками Національної поліції, органів місцевого самоврядування та місцевої влади перевірено 648 об’єктів області на предмет дотримання карантинних вимог. З них 176 об’єктів працювали з порушеннями.

Моніторингом охоплено: 338 об’єктів роздрібної торгівлі харчовими продуктами; 16 закладів громадського харчування; 101 об’єкт непродовольчої торгівлі; 42 дошкільних закладів освіти; 33 заклади загальної середньої освіти; 118 інших об’єктів.

За результатами перевірок складено 106 протоколів про порушення карантинних вимог і санітарних правил. З метою недопущення надалі та усуненню вже виявлених порушень, кожному порушнику надані письмові пропозиції щодо приведення у відповідність до карантинних вимог функціонування об’єкту. Протоколи складаються за статтями 42 та 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Обмежувальні протиепідемічні заходи для «червоної» зони викладені в Постанові КМУ від 09 грудня №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

Вам також може сподобатися

ХДУ відзначає 104-ту річницю заснування
Що робити, коли дитина загубилася: поради поліцейських

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X