На Херсонщині та Миколаївщині противник продовжує оборонні дій по зайнятому рубежу: інформує оперативне командування «Південь»

Новини
👁 5K

“В окупованих населених пунктах Миколаївщини та Херсонщини не припиняється агітація місцевого населення за «руський мир», підготовка до фейкових референдумів та розповсюдження інформації, що весь південь України вже охоплений ейфорією зустрічі «АсвАбАдітелей». По цим же населеним пунктам окупанти постійно здійснюють артилерійсько-мінометні обстріли”, — повідомляє оперативне командування «Південь» .

 Водночас,  підрозділи ЗСУ продовжують ведення бойових дій, наносять ракетно-артилерійські удари по ворожих позиціях. Вражено 7 цілей.

Намагаючись розвідати розташування наших військ противник запускає безпілотники, але підрозділи ППО працюють влучно. Черговий ворожий «Елерон» знищено на підльоті до Миколаєва.

На Одещині ситуація стабільна і контрольована. В Чорноморській операційній зоні корабельне угруповання противника продовжує блокувати судноплавство, одночасно виконуючи пошуково-рятувальні роботи в зоні затоплення крейсера-невдахи.

Загроза ракетних ударів як з моря, так і з окупованих територій залишається.

Ранком на узбережжя хвилями винесло 2 морські міни. Оперативно і ефективно фахівці Військово-Морських Сил ліквідували загрозу.

Сили охорони та оборони півдня продовжують виконання завдань із забезпечення безпеки регіону, мужньо і звитяжно протидіють ворогу по лінії фронту.

Наголошуємо на дотриманні встановлених правил та обмежень, не наражайте себе на небезпеку, утримуйтеся від прогулянок та зйомок на узбережжі, виконуйте алгоритм дій за сигналами повітряної тривоги, довіряйте тільки достовірним джерелам інформації, не піддавайтеся паніці і провокаціям. – наголошує оперативне командування “Південь»

Вам також може сподобатися

Дніпровський район: передостанні кроки прибирання до Великодня
Внаслідок бойових дій в Чорнобаївці пошкоджено 197 житлових будинків

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X